• Uratuj życie

• Dnia 12.10.2023r.,uczennice klasy VIII Wiktoria Cybulska, Ewa Pogorzały i Julia Rymer wzięły udział w powiatowym konkursie "Uratuj życie". Wywalczyły miejsce II na podium. Opiekunem była p.Paulina Szymańska.

• Dzień Edukacji Narodowej

• Dnia 12.10.2023r., Uczniowie podziękowali nauczycielom i pracownikom naszej szkoły za trud włożony w ich edukację. Przedstawili humorystyczną scenkę z życia szkoły,złożyli życzenia, wręczyli kwiaty i odśpiewali sto lat.

• Gminny Konkurs BRD

• Dnia 11 października uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w gminnym konkursie BRD. Konkurs składał się z dwóch części. W pierwszej uczniowie musieli rozwiązać test który weryfikował znajomość przepisów ruchu drogowego i kolejność przejazdu przez skrzyżowania. W drugiej części musieli wykazać się umiejętnością jazdy w miasteczku ruchu drogowego. Uczniowie spisali się dobrze. W grupie młodszej 3 miejsce zajął Maciej Dąbrowski, a w grupie starszej 2 miejsce zajęła Julia Rymer, a 3 Oliwia Szymańska. Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz opiekunowi p.Violettcie Głowskiej.

• Dzień Gier Planszowych

• Dnia 11 października w naszej szkole odbył się dzień gier planszowych, który sprawił dzieciom dużo frajdy i jest to dobra alternatywa na zastąpienie gier komputerowych.

• Sałatka owocowa

• Dnia 5 października uczniowie klasy I i II wspólnie wykonali sałatkę owocową. Wszystkim bardzo smakowała. Do jej przyrządzenia wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach programu "Laboratoria przyszłości"

• Wycieczka do Wenecji

• Wszyscy uczniowie naszej szkoły udali się w czwartek 5.10.2023 r. do Muzeum Kolejki Wąskotorowej w Wenecji.

Wycieczka odbyła się dzięki Regionalnemu Ośrodkowi Edukacji Ekologicznej w Przysieku.

W Wenecji uczniowie zwiedzali Muzeum Kolei Wąskotorowej, dowiedzieli się wielu ciekawostek o porowozach i zamku weneckim. Dzieci dostały obiad i przekąski na drogę powrotną.

To była ciekawa wycieczka

• Nasze "Pierduśnice"

• Dnia 04.10.2023r., został zorganizowany Dzień Seniora, a Absolwenci naszej szkoły wystąpili ze swoim skeczem, aby uświetnić ten dzień.Bardzo im za to dziękujemy.

• Dzień Tabliczki Mnożenia

• Konferencja matematyczna, pytania ekspertów, rozstrzygnięcie konkursu oraz sztuczki matematyczno - magiczne to atrakcje Dnia Tabliczki Mnożenia w Świątkowie.