• O nas

• Szkoła Podstawowa w Świątkowie to niewielka placówka położona na terenie wiejskim. Jej główną misją jest wyrównywanie szans edukacyjnych młodzieży, kształtowanie kultury osobistej oraz wzmacnianie wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka. Uczniowie nie tylko zdobywają wiedzę, nabywają i kształcą umiejętności, ale również rozwijają swoje zainteresowania i odkrywają talenty.

Zapewniamy uczniom ciepłą atmosferę i indywidualne podejście nauczycieli. Staramy się również integrować z lokalną społecznością, co daje naszym uczniom szansę na poznanie różnorodnych ludzi i doświadczenie lokalnych tradycji. Dzięki przestronnym terenom zielonym umożliwiamy dzieciom uprawianie sportów na świeżym powietrzu i uczestniczenie w przyrodniczych lekcjach w terenie. Dzięki temu nasi uczniowie uczą się nie tylko w klasie, ale również poza nią, co wpływa pozytywnie na ich rozwój i wychowanie.

KADRA SZKOŁY

Kadrę szkoły w roku szkolnym 2023/24 tworzą:

• Agnieszka Szymańska - dyrektor szkoły, matematyka
      • Iwona Michalik - wychowanie przedszkolne
      • Kinga Waleriańczyk - wychowanie przedszkolne, język angielski, zajęcia rewalidacyjne
      • Violetta Głowska - edukacja wczesnoszkolna, technika, wych. fizyczne, gimnastyka korekcyjna
      • Małgorzata Grzechowiak - edukacja wczesnoszkolna, chemia, wych. fizyczne
      • Anna Kotula - edukacja wczesnoszkolna, geografia, logopedia
      • Paulina Szymańska - historia, edukacja dla bezpieczeństwa, wos, przyroda, biologia
      • Joanna Zawada - biblioteka
      • Bożena Krówczyńska - religia, plastyka, muzyka
      • Marcin Goliński - język niemiecki, informatyka